Jdi na obsah Jdi na menu
 


krásný pony!

hihii

Furreal Friends Opravdový velký poník - Mustang Hasbro

 

Roztomilý poník je téměř metr vysoký a opravdu jako živý

 

 

Každá holčička sní o tom, že bude mít vlastního poníka! Tento neuvěřitelně realistický poník s věrnou animací, pohyby a zvuky je skutečně jedinečný kamarád. Roztomilý poník je téměř metr vysoký a opravdu jako živý.


 Pohybuje se a reaguje na vaši něžnou péči! Když se poníka dotknete nebo na něj promluvíte, pohne hlavou! Dál se poníkovi věnujte a uvidíte, jak bude stříhat ušima a mrkat očima! Nezapomeňte se o poníka obzvlášť pečlivě starat. Nakrmte ho mrkví a hřebelcujte kartáčem. Uvidíte, jak bude házet ocasem tam a zpátky! Poník dokonce řehtá a frká a bude vám očichávat ruku! Když si na poníka sednete, začne vydávat zvuky chůze. Přineste domů poníka SMORES a splníte své holčičce sen! Váhový limit poníka je 36 kg. Neuvěřitelně realistický poník reaguje na hlas a dotek věrnými pohyby a zvuky. K poníkovi patří i mrkev, kartáč, ohlávka a certifikát o adopci. Hračku musí sestavit dospělá osoba. Potřebuje 6 baterií typu LR20 (nejsou součástí balení).

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Furreal friends pony

(Simona, 10. 8. 2018 13:37)

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, stále se nedá sehnat poniķ, mustang? Nebo dá se ještě vůbec někde koupit nebo se už ani nevyrábí? Děkuji moc. Simona. Email simcazdenda@seznam.cz.

Poník,koník

(Marcela, 22. 10. 2015 9:09)

Dobrý den také se chci zeptat zda nevíte kde bych sehnala tohoto koníka prosím pište my na email. kublousek@seznam.cz děkuji Marcela Š.

Re: Poník,koník

(Václav, 16. 11. 2015 16:09)

Dobrý den, nevím zda stále platí Váš zájem o poníka. Chci vložit inzerát na Bazoš a všimla jsem si Vaší otázky. Mám na prodej nepoužitého poníka, je zcela nový ví iz. níže, za cenu
5000,-Kč. V případě zájmu si dovoluji
přidat mail a č. telefonu: imferex@email.cz
605 413 616.

. .

. . .
FURREAL FRIENDS opravdový velký poník
99
. .
CENA 13.299,00 Kč
SLEVA - 2.000,00 Kč
NOVÁ CENA 11.299,00 Kč
PRODÁNO
Poník má rád hlazení a kartáčování. Otočí hlavu k vám a bude pohazovat hlavou. Když ho pohladíte po čumáku, zvedne hlavu a zavětří, po dalším hlazení na čumáku hlavu skloní a vydechne. Když ho pohladíte na boku, zvedá hlavu, pohybuje ušima, možná i zařehtá nebo si zafrká a natáčí hlavu a krk, nebo pohazuje hlavou. Když mu podáte mrkev, začne otvírat tlamu a „jíst“. Natáčí uši a hlavu k nejhlasitějším zvukům, které slyší. Když se najednou setmí, usne. Po rozsvícení světla v místnosti se poník probudí, otevře oči a zvedne hlavu. Jestliže poníka necháte o samotě, bude tu a tam lehce pohybovat hlavou, mrkat a stříhat ušima, tu a tam zařehtá. Po několika minutách přejde do úsporného režimu, bude odpočívat s otevřenýma očima a když se sešeří, zavře oči a usne.

Poníkovi se může nasadit ohlávka a může se na něj sednout. Pozná, že na něm někdo sedí, začne pohazovat hlavou mrkat, stříhat ušima a mírně broukat. Když ho poplácáte po zadku, přejde do „režimu jízdy“ – vydává zvuky chůze, odfukuje z nozder a pohybuje krkem, hlavou, očima a ušima. Když se zastaví a zase ho poplácáte, znovu se dá do pohybu.

S poníkem dostanete i kartáč na hřebelcování, ohlávku a mrkev, a také certifikát o adopci. Koník potřebuje k provozu 6 alkalických baterií 1,5 V (D/LR20), které nejsou součástí balení. K vložení baterií je potřeba křížový šroubovák. Koník není určen pro venkovní používání, váhový limit je 36kg,

Poník

(Sylva, 5. 5. 2015 10:30)

Dobrý den,
mohla bych se zeptat, zda je ještě možné sehnat tohoto poníka?
Předem moc díky za odpověď,
Sylva T.

Kůň

(Lenka, 29. 11. 2014 8:59)

Je možné ještě objednat ?

Poník Mustang

(Jarka, 18. 10. 2012 22:22)

Dobrý den.Mám stejnou otázku,kde sehnat tohoto koníka?Vůbec nikde není skladem.

Mám zájem o koňíka

(Zuzana, 16. 10. 2012 17:19)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli ještě máte koňíčka a jaká by byla cena??Děkuji

Poník Mustang

(Šárka, 3. 11. 2011 10:38)

Chtěla bych se zeptat, kde se dá koupit takový poník.

Děkuji

Re: Poník Mustang

(nebrichalusk@seznam.cz, 6. 12. 2011 8:03)

dobrý den,
poníka mustastanga máme zda máte zájem napište mi nebrichalusk@seznam.cz
jarka t.

Re: Re: Poník Mustang

(Lucie, 25. 12. 2011 22:08)

Dobry vecer mate jeste mustanga a jaka je cena?mame v hnede barvicce tak v pripade bychom mu poridily jeste kamarada,diky Lucka